E-Bülten

İsim Firma Email

Firmamızın Kampanyalarından ve diğer yeniliklerden haberdar olmak istiyorsanız E-bülten abonesi olabilirsiniz

Ürün Sepetiniz

Sepetinizde kayıtlı ürün yok

Döviz Kurları

 AlışSatış
Dolar4.72074.7292
Euro5.52405.5339

Mesaj Panosu

Ürün kargo bedeli ALICI ya aittir. Çalıştığınız anlaşmalı kargo firmanız varsa lütfen siparişte belirtiniz.

 

» SİZE ÖZEL

Toplu alımlarda fiyat teklifi isteyiniz.

Adetli siparişlerinizde özel renk üretim yapılır.

 

Kredi Kartıyla Ödeme Yapabilirsiniz

Masaüstü Standlar

Masaüstü Standlar

Masa üstü standlar market reyonlarında ve raflarında,ürünlerin teşhirinde kullanılan genellikle 20x30 cm ebatlarında fazla yer kaplamadan ürünlerin ön planda görülmesini sağlayan küçük organizerlerdir.Bu tarz standlar firma ve ürünlere özel tasarlanıp üretilir.

MÜS 25*56 - Masa Üstü Stand 25x56
MÜS 25*56 - Masa Üstü Stand 25x56 Ayrıntılar MÜS 25*56 - Masa Üstü Stand 25x56
En 250 mm
Boy 250 mm
Yükseklik 560 mm
Fiyatı 35,00 TL

Masa üstü stand modelimiz göz önünde bulunması istenen ürünlerinizi sergilemek için son derece elverişlidir. Uygun büyüklükteki her türlü ürünü ambalajı ile  birlikte asarak teşhir edebilirsiniz.

Stand masa üzerinde kaymaz. Kendi ekseni üzerinde dönebilir. Döner stand olması sayesinde masa üzerinde az yer kaplamasına rağmen, daha fazla ürün sergilemenize imkan verir.

Masaüstü stand üzerinde bulunan şefaf camekanlı bölümün kapağı açılabilir. Böylece bu kısım da ana teşhir ürününüzü sergileyebilirsiniz. İsterseniz bu kısma dijital baskı giydirme yapabilir veya karton görsel koyabilirsiniz.

Stand üzerinde 12 adet çelik tel askı mevcuttur. Askılar çelik yay telinden üretilmiş ve siyah statik boya ile korozyona karşı korunmuştur. Çelik askı genişliği 3 cm. boyu 10 cm.dir

Ürün gövdesi PS malzemeden, taşıyıcı kaide ve üst şeffaf kısım PVC'den imal edilmiştir. Bu sayede son derece dayanıklıdır.

2008 © Yaman Tasarım